Geslaagden

Geslaagd in 2019

2-1 Quinten Sloot uit Heesch

8-1 Maud van de Laar uit Heesch

30-1 Senna Bongers uit Heesch

1-2 Mike Nederkoorn uit Heesch

22-2 Ilse de Vos uit Heesch

25-2 Leonie Heijmans uit Berghem

26-2 Rick Brouwers uit Heesch

28-2 Ellen Wittenboer uit Lith

5-3 Mathijs Smulders uit Heesch

5-3 Rik Verstegen uit Schaijk

7-3 Robin Verstegen uit Heesch

8-3 Meike van Zandvoort uit Heesch

16-3 Tim Meulendijks uit Nistelrode

29-3 Sanne Putirulan uit Oss

3-4 Jesse van Meer uit Uden

9-4 Mike Smits uit Heesch

17-4 Jelle van Lith uit Heesch

1-5 Randy Kool uit Rosmalen

7-5 Lisa Draad uit Oss

10-5 Maud Lodewijks uit Heesch

29-5 Roos Dubbeld uit Heesch

17-6 Denise Arts uit Lith

18-6 Ruben Zwinkels uit Uden

19-6 Mathilde Luning uit Heesch

21-6 Erik Bergmans uit Heesch

28-6 Stef Verstegen uit Schaijk

2-7 Isa Smulders uit Berghem

10-7 Nick Nooijen uit Heesch

 

 

Geslaagd in 2018

3-1    Fem van den Berk uit Heesch

26-1  Angela Jhagjhoor Singh uit Heesch

5-2 Manouk van den Boom uit Oss

9-2 Evi Smulders uit Berghem

21-2 Abdi uit Heesch

22-2 Merel van Bakel uit Heesch

6-3  Xueyi Huang uit Rosmalen

14-3 Valerie Lange uit Heesch

15-3 Esli van Leuken uit Heesch

20-3 Damy van Schaijk uit Oss

28-3 Jet Hoekman uit Uden

5-4 Marieke School

19-4 Jomme Sernee uit Lith

23-4 Jochem van den Broek uit Den Bosch

24-4 Sem van Doren uit Heesch

26-4 Dewi van der Linden uit Heesch

26-4 Koen Drijvers uit Vught

30-4 Marieke Busser uit Den Bosch

1-5 Patryk Mikulewicz uit Schaijk

1-5 Harm Wibier uit Oss

2-5 Rik Veld uit Heesch

7-5 Tim Kamp uit Heesch

14-5 Floor Gloudemans uit Heesch

16-5 Tom van Oort uit Heesch

16-5 Lara van Zoggel uit Heesch

24-5 Lieke de Gans uit Oss

29-5 Kiana van Dijk uit Berghem

1-6   Louelle Bens uit Heesch

6-6  Brent Brouwer uit Heesch

18-6 Goedele Sterre Loonen uit Vinkel

19-6 Ties van den Eijnden uit Vught

21-6  Amber Brands uit Oss

25-6 Priscilla Pennings uit Oss

27-6 Imke Vissers uit Heeswijk Dinther

12-7 Birte van der Venne uit Schaijk

26-7 Stan vd Akker uit Heesch

27-8 Jesper Wijnen uit Heesch

12-9 Jesse van Oss uit Heesch

14-9 Joyce Ariens uit Schaijk

18-9 Fleur Wiegers uit Heesch

20-9 Kobrecht Mulder uit Uden

25-9 Denice van Coolwijk uit Heesch

11-110 Geerte van Alem uit Heesch

18-10 Joey van Berkom uit Heesch

29-10 Marijn van Toor uit Heesch

2-11 Reza van den Hurk uit Heesch

16-11 Deveny van Weiden uit Oss

19-11 Bibi Vogels uit Heesch

29-11 Nanneke Cissen uit Heesch

30-11 Yuri van Hasselt uit Heesch

14-12 Jenske Hornman uit Oss

21-12 Dion Hermans uit Berghem

 

 

 

Geslaagd in 2017

14-1  Bram van Lith uit Heesch

17-1  Zoe  Angelis  uit Heesch

19-1  Desiree Traa uit Lith

25-1  Salina Tijssen uit Oss

9-2  Laura Tonies uit Heesch

14-2 Myrthe Jagers uit Oss

15-2 Natalie Schouten uit Oss

16-2 Manouk van den Hout uit Heesch

20-2 Djamo Chotoe uit Heesch

21-2 Delon Kamphuis uit Ravestein

24-2  Lars Hornman uit Oss

24-2 Isabel Conti uit Heesch

14-3 Rosa Drijvers uit Vught

16-3 Lotte van Aar uit Heesh

17-3 Britt Windmuller

22-3 Suzan Blokland uit Heesch

27-3  Arianne van den Berg uit Heesch

4-4  Laurens Coers uit Heesch

5-4   Marit Theunisse uit Oss

5-4  Sanne Derijks uit Heesch

24-4  Maud Gloudemans uit Heesch

25-4 Teun Gloudemans uit Heesch

1-5  Denise van der Horst uit Heesch

9-5  Veerle Buters uit Heesch

11-5 Alexander Kemmink uit Heesch

15-5  Anabelen de Gouw uit Oss

29-5 Elisa Oliveira Fernandes uit Heesch

14-6 Isabel Cooijmans uit Heesch

27-6 Stephanie Kemmink uit Heesch

3-7 Rosemarijn Mulder uit Den Bosch

14-7 Caroline Smulders uit Heesch

31-7  Raoul de Wit uit Nistelrode

2-8 Lisa Marquez Kroeze uit Berghem

8-8 Lotte van Herpen uit Geffen

10-8 Iris Oomen uit Loosbroek

10-8 Vera Hoefnagels uit Den Bosch

21-8 Luuk van Bodegom uit Heesch

28-8 Annick Riepe uit Heesch

29-8 Anouk Minten uit Heesch

31-8 Lynn Ekstijn uit Schaijk

13-9 Lola Pruissers uit Loosbroek

21-9 Melanie Kazemier uit Heesch

30-9 Pepijn van den Hoven uit Berghem

3-10 Anouk van den Hurk uit Heesch

11-10 Linda School uit Heesch

16-10 Daphne Kieboom uit Heesch

17-10 Dirk van Meer uit Uden

18-10 Emma Jorritsma uit Heesch

21-10 Mees Westerlaken uit Vinkel

24-10 Iris Gloudemans uit Heesch

2-11 Charlotte Kemmink uit Heesch

17-11 Stijntje Jagers uit Oss

21-11 Luuk Roovers uit Oss

23-11 Heike Bens uit Heesch

24-11 Ilse van Maren uit Heesch

27-11 Bibi Steenbergen uit Vinkel

28-11 Sophia van Schijndel uit Loosbroek

29-11 Berbel van den Hoven uit Berghem

4-12 Dani van den Berg uit Heesch

5-12 Ali Ahmed uit Oss

20-12 Tracey Bohs uit Heesch

22-12 Tessa Swanenberg uit Heesch

 

Geslaagd in 2016

19-1     Evy Hattink uit Heesch

2-2      Janne Gloudemans uit Heesch

10-2   Danielle Maas uit Heesch

8-3      Lars Vogels uit Heesch

30-3   Susan van Maren uit Heesch

13-4    Linne Jacobs uit Nistelrode

2-5     Anne Kruger uit Oss

12-5    Renee Ruigrok

19-5   Max van den Bosch

31-5  Mare Bekkers uit Vinkel

31-5  Lotte Kamp uit Heesch

1-6   Elke van der Heijden uit Nistelrode

7-6   Julia van Erp uit Heesch

8-6   Iris van de Ven uit Heesch

13-6  Suzan Sluiter uit Nistelrode

20-6  Nina Steenbergen uit Vinkel

29-6  Ronnie Wesseling uit Heesch

1-7   Paul Kocken uit Heesch

7-7  Josephine Coers uit Heesch

11-7  Faye van der Veerdonk uit Oss

18-7 Patricia van Loosbroek uit Heessch

19-7  Bart van Zoggel uit Heesch

19-8 Julia Heisen uit Oss

19-8  Ivana van der Linden uit Oss

22-8  Daphne van der Horst uit Oss

23-8  Daphne Traa uit Lith

25-8  Karli van Bakel uit Heesch

26-8  Mabel Wijnen uit Heesch

29-8  Kira van Helden uit Oss

30-8  Robin Huismans uit Oss

6-9  Rick Leemans uit Heesch

12-9  Renske van Alem uit Heesch

16-9  Lisa Mc Cague uit Heesch

26-9 Remco wittenberg uit Oss

5-10 Ciel van Erp uit Nistelrode

14-10 Evvi Angelis uit Heesch

31-10 Marloes Tonies uit Heesch

3-11 Patricia Huang uit Rosmalen

1-12 Katja Kieboom uit Heesch

8-12 Elise Veld uit Heesch

8-12 Marloes Visser uit Nistelrode

12-12 Roy van de Laar uit Uden

 

GESLAAGD in 2015

5-1     Yara Vogels uit Heesch

8-1     Lisa Nelissen uit Heesch

13-1   Dawid Kuzniar uit Nistelrode

20-1  Mallissa Gordens uit Oss

5-2    Jorg Elemans uit Heesch

11-2   Iris van Aar uit Heesch

3-3   Joris Ceelen uit Heesch

1-4  Fleur Jansen uit Heesch

15-4 Tom van Haeren uit Oss

16-4 Bart van Meer uit Uden

23-4 Tessa van Dijk uit Nistelrode

6-5  Melinda Waalboer uit Oss

13-5 Merle Heijmans uit Berghem

4-6 Rebecca Remers uit Oss

8-6 Anne Romijnders uit Heesch

9-6 Dieke Rombout uit Heesch

10-6 Marieke Geerts uit Heesch

11-6 JunQi Chen uit Den Bosch

12-6 Roy van den Busken uit Heesch

18-6 Abdi Hassan uit Oss

23-6 Evy van den Hout uit Heesch

24-6 Danique van Weiden uit Oss

30-6 Yara Elemans uit Heesch

27-7 Danique de Rijk uit Heesch

28-7 Nora Stein uit Nistelrode

28-7 Nynke Westra uit Megen

24-9 Kristian de Rijk uit  Heesch

11-12 Eva Lieve Loonen uit Vinkel

GESLAAGD in 2013 en 2014

2014

16-1 Lisa van Oort uit Heesch

10-3 Eline Koopmans uit Oss

12-3 Nina Drijvers uit Vught

13-3 Daisy Tiemissen uit Nistelrode

17-3 Roy van den Heuvel uit Heesch

18-3 Shenna Vissers uit Oss

7-4  Jessie Post uit Oss

24-4 Joep van Rooij uit Heesch

24-4 Veerle Schoondermark uit Oss

29-4 Jeroen Savelkoels uit Heesch

19-5  Luke Gunsing uit Heesch

20-5 Marc van Zoggel uit Heesch

23-5 Nicole Rijk uit Heesch

10-6 Sven Wijnen uit Heesch

16-6 Lieke Govers uit Oss

18-6 Gwenda Scholten uit Oss

1-7   Rachel Remers uit Oss

18-7 Jonne Bekkers uit Vinkel

21-8 Sandy van de Wal uit Oss

28-8 Jesse Neelen uit Heesch

23-9 Jesse Verweij uit Heesch

2-10 Rens Sloot uit Heesch

16-10 Jack Steeghs uit Heesch

20-10 Wessel Stoop uit Nijmegen

21-10 Carola van Beers uit Den Bosch

1-12  Pauline Fransen uit Heesch

12-12 Renee Göbbels uit Oss

19-12 Remi Sloot uit Heesch

29-12 Marijn van Oort uit Heesch

2013

17-01 Trix Klerks uit Heesch

24-01 Thomas Freriks uit Heesch

31-01 Tom van den Hurk uit Oss

06-02 Pieter Steeghs uit Heesch

11-03 Fleur Koenders uit Nistelrode

12-03 Junhao Chen uit Heesch

22-04 Elke Berens uit Oss

29-04 Mahamed Nuur uit Geffen

06-05 Sara Yigitalp uit Heesch

06-05 Jesper Sloot uit Heesch

16-05 Marieke van Rossem uit Oss

17-05 Lisa Zaman uit Berghem

22-05 Laura Ruijs uit Lith

17-06 Rosan Pittens uit Nistelrode

11-07 Eva Sprenger uit Heesch

24-07 Mustafa Hassan uit Oss

26-08 Carst van den Hoven uit Berghem

27-08 Lisa Ceelen uit Heesch

29-08 Jaap van de Heijden uit Heesch

18-09 Roy van der Heijden uit Heesch

07-10 Elijn Kroesse uit Heesch

23-10 Ali Salah uit Oss

29-11  Joost van Dijk uit Heesch

06-12 Amber Stoop uit Heesch